Loading...

59S sterilizuojanti lazdelė X5

136.00

Pristatymas per 10-15 darbo dienų.

Sterilizavimo lazdelė, maitinama UVC LED technologija, su patentuota „auksine mikroschema“.

59S, remdamasis daugybe patentuotų technologijų ir taikydamas brangias LED sterilizavimo technologijas, atveria naują UVC LED sterilizavimo erą. Patentuota „auksinė mikroschema“ kartu su infraraudonųjų spindulių šviesa naikina bakterijų ir virusų DNR ir RNR molekulinę struktūrą (paukščių gripo virusą, hepatito A ir B virusus ir kt.). Lazdelės efektyvumas tai 99,9% sunaikintų bakterijų ir virusų vos per 59 sekundes.

Patentuotas procesorius 99,99% padengtas gryno aukso.

Sutaupoma 90% energijos lyginant su tradicinėmis sterilizavimo sistemomis.

Saugi žmonėms, generuoja žemą temperatūrą. Kiekviena sterilizacija yra labai saugi, efektyvi ir trunka tik 59 sekundes. Dėl įmontuoto išmaniojo jutiklio dezinfekavimo lazdelė automatiškai išsijungia, kai ji yra apversta dezinfekcijos metu. Be to, jame yra apsaugos nuo vaikų funkcija, užtikrinantis tolesnį saugumą. Dėl įmontuotos baterijos lazdelė tarnaus ilgai.

Galima sterilizuoti viską per 59 sekundes nuo bet kokio daikto (pvz .: žaislai, drabužiai, rankšluosčiai, buteliai, krūtų pompos, čiulptukai, dantų šepetėlių galvutės, telefonas, žirklės, laikrodis, papuošalai, makiažo reikmenys, medicinos įranga, medicinos priemonės) per bet kokį paviršių, pradedant vonios kambariais, grindimis, tualetais, foteliais, sofomis, baldais, taip pat sporto elementais, tokiais kaip kilimėliai, kamuoliukai ar net batai rūbinėje.

Patentuotas mikroprocesorius buvo sukurtas bendradarbiaujant su ekspertais, kurie pirmą kartą tokio tipo sprendimus panaudojo 2016 m. tarptautinėje kosminėje stotyje. 59S sterilizavimo efektyvumą galima palyginti su ligoninių sterilizavimo sistemomis. Šiuolaikinė LED technologija ir patentuotas mikroschemos naudojimas leidžia sunaikinti bakterijas ir virusus:

– atsparius karščiui kaip pašėlusių karvių ligos prionas

– atsparius žemai temperatūrai, pvz. paukščių gripo virusas

– taip vadinamas vaistams atsparias superbakterijas

– hepatito A ir B.

59S specialistų sukurtos LED lempos yra padengtos auksu ir specialiu stiklu. Šis sterilizavimo tipas naudojamas ligoninių sistemose. Galima sterilizuoti daugiau nei 50 000 kartų.

Puikiai tinka, visai šeimai, kelionių metu. Bet kurį daiktą ir paviršių bet kokiomis aplinkybėmis galite nuskaityti ir sterilizuoti per 59 sekundes. Forma ir mažas prietaiso svoris leis susikrauti prietaisą į kelioninį krepšį.

Kiekviename iš mūsų įrenginių yra įmontuota USB jungtis. Juos galite prijungti prie maitinimo banko, kompiuterio ar automobilyje. Komplekte yra pakrovėjas.

Liko 1 (užsakant daugiau vienetų pristatymas per 10 darbo dienų)